תאונות דרכים

הייתם מעורבים בתאונת דרכים? אל תמתינו. התייעצו עם משרדנו כבר בתחילת הדרך, על מנת לקבל ייעוץ משפטי מקיף ובחינת סוג התאונה והאפשרות לקטלג אותה כתאונת דרכים על פי הפסיקות השונות.

משרד עורכי דין חן רז-לי מייצג נפגעים בתאונות דרכים ומייצגם בנאמנות אל מול הערכאות והגופים השונים. נציין כי על פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, כל אדם שנפגע בגופו בתאונת דרכים יהיה זכאי לקבל פיצוי כספי וזאת בהתאם לסוג התאונה והפגיעה, ללא קשר למידת אשמתו. מטרת החוק לאפשר לכל אדם לחזור לשגרה באופן מיידי, ולכן זו הסיבה שכיום כל רכב בישראל חייב לבטח אותו בביטוח חובה המכסה נזקי גוף.

בתחום תאונות דרכים, המשרד מוצב בחוד החנית ופועל רבות על מנת להשיג לכל לקוח את הפיצוי המרבי בהתאם לאופי וסוג הפגיעה. המשרד פועל מתוך מחשבה שתמיד ניתן לגבש אסטרטגיה משפטית, גם במקרים מורכבים לדוגמה כאשר אין ביטוח, במקרים של תאונה עם כלים ממונעים כמו קורקינט חשמלי ועוד. 

החשיבות של ייעוץ משפטי עוד בתחילת הדרך

בכל יום מתרחשות תאונות דרכים בעלות אופי שונה, חלקן לשמחתנו מסתיימות בפגיעה ברכוש בלבד, וחלקן לצערנו מסתיימות בפגיעות גוף שונות שיכולות לגרום לנזק ממשי לטווח הארוך כדוגמת נכות וכו'. התייעצות וליווי משפטי מול משרד עורכי דין חן רז-לי, מאפשרים לכל אדם לנצל את זכויותיו בצורה מיטבית ולקבל את הפיצוי המגיע.

משרד עורכי דין חן רז-לי בעל ניסיון רב ומומחיות בתחום תאונות דרכים, ויודע כיצד להילחם מול הערכאות והגופים השונים על מנת להשיג את הפיצוי המירבי בהתאם לפסיקה.

ברגעים החשובים באמת, יש מי שנמצא לצידכם

לייעוץ ומידע נוסף, התקשרו אלינו עוד היום

דילוג לתוכן